Hemsida till Pälsbollarna i Helsingborg
Nu är hemsidan klar.
Det finns en knapp som heter "Bilder" där det inte finns någon inlagt än. Men det kommer det också så småningom.
Annars ska den vara klar nu. Skulle det vara så att ni upptäcker något fel så skicka ett pm till mig, så ska jag ändra.
Meningen är att hemsidan ska uppdateras kontinuerligt.
Varsågoda!

Jättefin hemsida!!!
Pälsbollarna i Höganäs

Jättefint
Tack så mycket :-)
Det blir nog mycket att göra periodvist. Sidan bör ju helst vara ajour.
jättefin hemsida, tror det hjälper upp att hitta hem, hoppas alla som bloggar lägger den till sina länkar, så blir det fler som hittar dit
Maggan47
Håller med om att den blev jättefin.Hoppas också fler kollar så alla kissar får egna hem.
Debattia
Den skygga kattens hemsida!

Ursäkta en helt annan fråga men vad kostar det att ha egen hemsida?
Jag som funderat länge men aldrig kommer till skott att kolla runt. Har för stor soffrumpa…surfrumpa kanske det skall stå??? 
-> Kastrera och id-märk <- \>^..^< CatCrazyLady
# 6 - Vad det kostar beror helt på var du har plats för din hemsida. De flesta internetleverantörer tillhandahåller en gratisplats för en hemsida. Nackdelen är att det oftast blir väldigt konstiga och besvärliga namn. Man får alltså inte själv bestämma namnet på sin hemsida.
Sen finns där ställen där man kan "hyra" sina platser. Man betalar alltså för egen domän där man själv kan bestämma vad hemsidan ska heta.
Det är svårt att säga vad det kostar, men om du är intresserad av att ha en egen hemsida och hyra platser så sök på ordet "webhotell".
Puttar upp tråden lite eftersom jag gjort en liten uppdatering på sidan.
Klicka på hjärtat 

Aha så fint du har gjort! Riktigt trevlig sida
----------------------------------------------------------------------
Kattassen/- medarbetare på Hittekatter.ifokus och Katter.ifokus
# 11 - Tackar :-)
Ja jag hoppas att den kan bidra till att placera ut katter samt att nya stödhem kommer till.
Kanske jag ändrar första sidan till att ha halva med text och halva med någon fin bild……….. får fundera på detta. Det vore också trevligt om eventuella synpunkter. Allting kan göras bättre :-)