OT/Över nu..

Usch så ledsamt…
Jag beklagar sorgen.

Så ledsamt för dig. Sänder en styrkekram
Ständig uppassare till griniga Luffar´n, Snygga Smilla, Busiga Mina, Skygga Tingeling, Charmören Flea och hunken Roffe.
Volontär på Stockholms Katthem
www.katthemmet.nu www.svekatt.se
Kramar om dej.
Vet hur du har det nu.
Tänder ett ljus för din bror.

Jenna
Stackars dig. Men vad händer? Jag beklagar sorgen och skickar en tröstekram! Alexandra
Alla katter har rätt att leva! Döda problemet inte katten....Besök oss gärna på Hittekatter.ifokus och på Djurskydd.ifokus
Beklagar din sorg. Sänder dig min tanke och kram!!!
Kramar Melinda
Sänder varma tankar till dig! Hoppas du ser lite ljus i mörkret ändå…

jag beklagar sorgen ,vi tänker på dig

Beklagar sorgen. 

hur gammal blev han
Sänder många varma tankar till dig och din familj.

beklagar sorgen många styrkekramar till dig

Kramar!!!
Sajtvärd på kattpolisen i fokus.
Allt som inte kan lagas med silvertejp är sönder på riktigt.

Översänder de varmaste kramar till dej o din familj Catfoot..vi tänker på er alla o känner med i den smärta ni bär på…
Sidentass

Kära Catfoot! Vet inte vad jag ska säga för att hjälpa dig i denna så smärtsamma stund!! Tänker på er alla och skickar de varmaste tröstekramar till er. Din bror har det bra nu och får vila! Hoppas ni kan finna ro och vila också. Kram vännen!!
-> Kastrera och id-märk <- \>^..^< CatCrazyLady

beklagar sorgen…. tänker på dej
Beklagar sorgen! Tänker på dig och din familj!
¤kram¤

Beklagar innerligt sorgen för din brors bortgång. Sänder styrkekramar.
Min varmaste tankar och tröstande kramar. Jag vet ju vilken jobbig situation det har varit under så lång tid. Nu har din bror fått frid och kan vandra på gröna ängar.

Kram Lena
//Lena - medarbetare Hittekatter iFokus samt Katter iFokus
"Ett liv utan katt är inget liv alls. Låt katter leva utan att bli flera - kastrera mera!"
Tack Vänner..Om ni visste vad ni är betydelsefulla nu i denna tunga stund, jag blir alldeles varm i hjärtat…Allt går över förväntan bra än så länge..Det jobbiga blir nu att planera begravning..Jag å min brorson har suttit å tittat på Fonus hemsida..Vi har tittat på kistor å blommor. Andreas har pekat ut, det han tycker pappa ska ha å vad han tror pappa hade tyckt om..Den äldsta brorsonen tyckte att Andreas skulle få bestämma hur pappas begravning ska se ut… Kram Catfoot

stor stor jättekram….
våga vägra golf o fiskbullar o håll dej in i det längsta med facebook
http://juliafnulia.blogspot.com/

Jag beklagar sorgen.. Kramar om
Men fy så tragiskt!!! Jag gråter med dig vännen, jag inte sett detta förrens nu jag har funderat på dig och hur det har gått. Livet är inte rättvist alla gånger.
Beklagar sorgen, hoppas begravningen blir fin stund o minnesfull *kram*

Sänder en styrkekram och varma tankar!
----------------------------------------------------------------------
Kattassen/- medarbetare på Hittekatter.ifokus och Katter.ifokus
beklagar sorgen jag också, och sänder kramar till dig och hans barn
Maggan47

beklagar… *många tröstkramar*

Jag beklagar sorgen catfoot 
