# KATTUNGE SÖKES!
Author: MouIIyo

Söker en mellan 12-16v, Södermaland

ENDAST SERIÖSA SVAR

## Comment 1
Author: Mandusius

Tror att du får enklare svar om du presnterar dig^^

## Comment 2
Author: MouIIyo

Bor i en stor tvåa med sambo och en katt som nu är 2 år gammal, i Eskilstuna. Katten har nu börjat protestera eftersom hon inte vill vara ensam, därför vill vi skaffa en kompis till henne.

Katten som vi har är en hittekatt, kastrerad, vaccinerad, Id märkt, försäkrad. Vi är ansvarsfulla ägare som tycker väldigt mycket om katter.  
Jag tar endast emot kattungar från en seriös säljare.

Hona/Hane spelar ingen roll.

## Comment 3
Author: Issa

#2 Du har ju Livbojen i Eskilstuna. Kontakta dom.

## Comment 4
Author: Mandusius

Hur går det? har du funnit någon? :)

## Comment 5
Author: MouIIyo

Jag har kollat på livbojen.

Nej jag har inte fått några svar än.

## Comment 6
Author: bymaruska

Hej!

Titta in hos föreningen 9liv på Face Book där hittar du ett gäng fina kattungar med leverans nu under sommaren. Föreningen finns i Norrköping.

//M

## Comment 7
Author: MouIIyo

Länka den gärna!

## Comment 8
Author: lillmymlan

[Här](http://www.facebook.com/pages/F%C3%B6reningen-9-Liv-%C3%96sterg%C3%B6tland/183531961670330) är den och deras [hemmis](http://9liv.webb.se/) men den verkar inte uppdaterad ![Obestämd](http://hittekatter.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-undecided.gif "Obestämd")

## Comment 9
Author: pia-app

Har inte hunnit med hemsidan ska försöka fixa det  i morgon. Vi har kattungar och även en busig kattkille på 1,5 år som behöver ett hem.

Pia

9Liv

## Comment 10
Author: MouIIyo

Hej på er!

Jag har hittat en kompis till vår katt nu. Tack för alla svar!

## Comment 11
Author: Lena

Klokt beslut att skaffa kattkompis till din kisse! Lycka till med den nya kissen! :)
